Добавьте до трех товаров для сравнения

AMY MORRISON залишається з FUJI на сезон 2020

Amy Morrison descending

 

Дворічне партнерство Емі Моррісон з Fuji Bikes відмітилось  в липні перемогою у першому  чемпіонаті США з Ендуро. Як доказ висловлювання "нетреба міняти те, що працює досконало" - гонщиця Карсон-Сіті, штат Невада., знову їздитиме на її фуджі Аурік LT протягом сезону 2020 року.

 

"Продовження співпраці  з Фуджі означає розвиток успіхів, які я мала останні два роки", - сказала Моррісон. Вона буде "продовжувати пізнавати бренд і розширювати межі та знаходити можливості Auric LT".

 

Моррісон, що займає 23 місце в світі серед велосипедистів категорії "Ендуро", має вражаючий список результатів та перемог  за два роки на Auric LT. Вона виграла Sea Otter Classic в 2018 році, посіла друге місце на TDS Enduro в кожному з цих двох років, мала два топ-20 фінішу в турі Enduro World Series в 2018 році і вражаюче сьоме місце на чемпіонаті EWS World Series в Northstar, Каліфорнія, у серпні.

 

Amy Morrison

 

І, звичайно, приналежність до  Winter Park, штат Колорадо , де Моррісон каталася на Auric LT до чемпіонату, надає  їй право носити джерсі переможця із зірками та смужками в наступному сезоні.

"Auric LT є надзвичайно умілим ", - сказала вона, - і я довіряю  йому  будь-яку технічну лінію за будь яких умов!

У наступному сезоні Моррісон виступить на п'яти із семи гонок Північноамериканської Ендуро серії в США та Канаді, буде йти на перемогу у  TDS Enduro і, звичайно, повернеться в Колорадо в липні, щоб захистити свій чемпіонський титул.