Добавьте до трех товаров для сравнения

Історія Fuji bikes

Fuji об'єднує інженерів, механіків і  професіональних спортсменів, яких ми спонсуємо, для розробки технологій, що виграють гонки, і застосовуєтся в кожному велосипеді, котрий вона створює. На дорозі, горі чи трасі у Fuji є технології та велосипеди, щоб встановити стандарт на наступні 120 років.

1899

Заснування

Fuji Bikes - одна з найстаріших велосипедних компаній в світі! Початково заснована як японська велосипедна компанія (Nichibei Trading) в 1899.

1919

Початок експорту велосипедів за межі Азії

Fuji bikes починають поставлятись за межі Японії та Азії.

1920ті

Перша гонка в Японії на велосипедах

В 1930 році керівництво Fuji організовує першу в Японії гонку на велосипедах між Токіо та Осака, команда Fuji перемагає в цій гонці це зробило бренд Fuji впізнаваним та популярним, а отриманий досвід під час гонок допоміг в розвитку велосипедних технологій. Після першої гонки команда Fuji не раз займала перші місця в різних змаганнях.

 
 

1920

Fuji - найпопулярніший велосипед в Японії

В 1920х роках Fuji bikes - стають найбільш масовими велосипедами в Японії.

1950ті

Початок продажу у США

Toshoku America починає імпортувати Fuji bikes у США і продавати велосипеди, під власною маркою, в таких роздрібних мережах як: Sears & Roebuck та Montgomery Wards.

1964-1972

Велосипеди збірної Японії 

На Олімпійских іграх в Токіо в 1964 році головний інженер і дизайнер Fuji, Шоічіро Сугіхара, розробив велосипеди для збірної Японії і був її тренером. Це мало певний успіх і він повторив цю роль на Олімпійских іграх 1968 року в Мексиці та на Олімпійских іграх 1972 року в Мюнхені, Німеччина.

 

1971

Fuji bikes офіційно в США

Fuji bikes офіційно постачаются в США вже під власною назвою. Більшість оглядачів в США рекомендують велосипеди Fuji, як кращі в своєму сегменті.

1971

Fuji Sports 10 - лідер ринку США

Fuji представляє Sports 10, 10-швидкісний велосипед, котрий робить Fuji провідним брендом в США.

1973

Shimano Dura-Ace вперше на велосипедах Fuji

Компанія представляє The Fuji Ace - перший серійний велосипед, в якому використовується новаторский групсет компонентів Shimano Dura-Ace.

 

1977

Fuji S12-2

S12-2 - Fuji представляє світу перший 12-швидкісний велосипед з 6-швидкісним механізмом вільного ходу, що змінює індустрію.

1977

Fuji Grand Prix.

Компанія організовує шосейні гонки Fuji Grand Prix.

1980

Епоха технологій 

Fuji починає випускати перші туристичні велосипеди, а в 1986 році стають першими виробниками, які запускають у серію велосипеди з титановою рамою

 

1984

Перше Олимпійске золото на велосипеді Fuji

Mark Gorski стає в 1984 Золотим медалістом Олимпійских ігр.

2005

І знову золото!

Regina Schleicher виграла чемпіонат світу на велосипеді Fuji.

2013

Fuji Supreme - самий швидкий велосипед для жінок.

Fuji представляє новий Supreme, разроблений для жінок, і найшвидший Fuji. Кендал Райан з команди TIBCO-банк із Силіконової долини одержала першу перемогу на  світовому турі на 1-му етапі Amgen Tour по Каліфорнії.